Азаров запевняє, що у німців купувати російський газ дешевше

Прем'єр Микола Азаров заявляє, що ціна російського газу, придбаного в німецького концерну RWE, буде дешевше, ніж пряма покупка газу у Росії за нинішніх умов.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Die Welt, повідомляє "Українська правда".

"Ми як і раніше сподіваємося, що приїдемо з Росії з новим газовим контрактом. У іншому випадку ми будемо купувати російський газ у німецької компанії, і це все одно буде ще дешевше, ніж прямі поставки з Росії", - сказав Азаров, назвавши це парадоксом.

Він також заявив, що Україна розчарована тим, що договір про асоціацію й про зону вільної торгівлі з ЄС "відкладається у довгий ящик за надуманих причин".

На реакцію журналіста, що цьому заважає поводження з опозицією в Україні, у тому числі з Тимошенко, Азаров повторив, що Тимошенко була засуджена, оскільки уклала газовий контракт без відповідного рішення Кабміну.

Відповідаючи на запитання, чи є прогрес у розслідуванні справи про масову скупку зброї, про що восени заявляв президент Янукович, Азаров сказав: "СБУ виявила низку випадків скупки зброї й підготовки збройного конфлікту. Там були арешти"

Тепер триває розслідування, додав він.

"По суті, йде заклик до скинення влади із застосуванням сили. На жаль, ми не завжди адекватно реагуємо. Ми повинні відповісти жорсткіше", - сказав прем'єр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 23:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.