"Регіонали" хочуть притягнути Тимошенко ще і за державну зраду?

Депутати Партії регіонів стверджують, що дії екс-прем'єра Юлії Тимошенко під час підписання газових угод мають ознаки державної зради.

Про це йдеться в звіті Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин підписання газових угод, яку очолює депутат "регіонів" Інна Богословська.

У звіті, зокрема, зазначається, що 17-19 січня 2009 року - під час переговорів та підписання директив на укладання газових контрактів з Росією - прем'єр-міністр Юлія Тимошенко приховала від суспільства та влади факти існування боргу її приватних компаній перед Міністерством оборони РФ у сумі 405,3 мільйона доларів.

Також наголошується, що екс-голова уряду скривала існування в Росії кримінальної справи, в якій доведено вину Тимошенко у неодноразовому даванні хабарів посадовим особам Міністерства оборони РФ.

"Ці обставини безперечно свідчать про конфлікт інтересів та суттєво впливали на рішення прем'єр-міністра України на користь іноземної держави", - зазначається у звіті.

В документі також відзначається, що Тимошенко провела таємні переговори з прем'єр-міністром Росії, в результаті яких одноосібно погодилась на дискримінаційні умови газових контрактів.

Комісія вбачає в діях екс-прем'єр-міністра ознаки кримінальних злочинів та особисту залежність і зацікавленість, які виходять за рамки перевищення влади та службових повноважень, в яких Тимошенко визнана винною судом.

Серед ознак інших злочинів, дії Тимошенко мають і ознаки державної зради, зазначається в документі.

Під час того, коли голова Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин підписання газових угод Інна Богословська вийшла на прес-поінт для ознайомлення звіту з пресою, близько 10 депутатів БЮТ стали кричати "брехуха" і "каструлі", чим фактично зірвали брифінг.

Крім цього "бютівці" принесли їй кілька великих каструль, натякаючи на скандал, пов'язаний із Богословською, коли вона покинула орендований будинок, не розплатившись і, захопивши із собою господарський посуд і побутову техніку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 9:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.