"Украерорух" скасовує рейси "Аеросвіту". Коломойський "прилетів"?

ДП "Украерорух" з 22 березня 2012 року зупинить аеронавігаційне обслуговування деяких рейсів "Аеросвіту" через багатомільйонну заборгованість авіакомпанії.

Зокрема, в перший день, 22 березня 2012 року, планується зупинити обслуговування таких рейсів: №1273 "Бориспіль - Дубаї", №1277 "Бориспіль - Рим", №171 "Бориспіль - Чонбурі", передає прес-служба держпідприємства.

"Украерорух" відновить обслуговувати "Аеросвіту" лише за дотримання домовленості про передоплату послуг провайдера як єдино можливого способу продовжувати співпрацю та своєчасне виконання графіка погашення заборгованості, яка накопичується ще з кінця 2011 року.

Зупинення обслуговування повітряних суден авіакомпанії-боржника передбачено пунктом 4 статті 36 Повітряного кодексу України, зазначають на підприємстві.

"Украерорух" звертає увагу всіх авіапасажирів, які планували скористатися послугами авіакомпанії "Аеросвіт" з 22 березня, що їхні рейси можуть скасувати.

"Украерорух" просить із розумінням поставитися до вимушеного кроку з відстоювання інтересів підприємства, бо всі інші спроби врегулювати ситуацію не дали результату, і це останній дієвий спосіб вплинути на авіакомпанію-боржника.

Трудовий колектив "Украероруху" вже приймав рішення про зупинення 15 березня 2011 року аеронавігаційного обслуговування рейсів "Аеросвіту". Тоді цього вдалось уникнути завдяки визнанню авіакомпанією понад 13 мільйонів гривень боргу та домовленості про повну його сплату.

Як відомо, компанії "Аеросвіт", "Дніпроавіа" та "Донбасаеро" контролює бізнесмен Ігор Коломойський, який є співвласником Приватбанку. Авіакомпанії об'єднані в альянс "Українська авіаційна група".

За неофіційними даними, під впливом групи також знаходиться авіакомпанія "Роза вітрів".

ДП "Украерорух" створене у 1992 році. Гендиректор підприємства - Юрій Чередніченко.

Підприємство надає повний спектр послуг з аеронавігаційного обслуговування у зоні своєї відповідальності, що охоплює п'ять районів польотної інформації загальною площею 776 442 квадратних метрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.