"Газову" касацію Тимошенко призначили на 15 травня

Вищий спецсуд з розгляду цивiльних i кримiнальних справ розгляне касацiю захисту екс-прем'єра Юлiї Тимошенко на вирок у "газовiй справi" 15 травня.

Про це повiдомив агентству адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк, передає "Iнтерфакс-Україна".

"Менi сьогоднi повiдомили в iнформацiйнiй службi Вищого спецсуду, що розгляд касацiї призначено на 15 травня на 10:00", - повiдомив адвокат.

Вiн пояснив, що це буде розгляд касацiї по сутi, бо проведення попереднiх засiдань у цiй судовiй iнстанцiї не передбачається.

Як повiдомлялося, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до семи рокiв позбавлення волi за перевищення повноважень пiд час пiдписання газових контрактiв iз Росiєю в 2009 роцi.

Крiм того, Тимошенко заборонено протягом трьох рокiв обiймати посади на держслужбi. Суд також задовольнив позов НАК "Нафтогаз України" до Ю.Тимошенко, згiдно з яким вона має вiдшкодувати збиток компанiї на понад 1,5 мільярда гривень.

5 серпня 2011 року пiд час судових засiдань Ю.Тимошенко взяли пiд варту, до кiнця грудня вона перебувала в Київському слiдчому iзоляторi. Екс-прем'єр вiдбуває покарання в Качанiвськiй виправнiй колонiї в Харковi.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2020, 11:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.