У віці 100 років помер багаторічний керівник Toyota Motors

Сьогодні у віці 100 років помер багаторічний керівник Toyota Motors Ейдзі Тойода, який вивів компанію на позиції світового лідера автомобільного ринку.

Про це повідомляє ІТАР-ТАСС.

Тойода помер у лікарні від серцевої недостачі.

Народився Тойода в Нагої в 1913 році. Він був племінником Сакіті Тойоди - засновника корпорації, яка спочатку займалася тільки виробництвом ткацьких верстатів.

Тойода закінчив Токійський університет, отримав диплом інженера-машинобудівника і в 1936 році прийшов працювати в сімейну фірму свого дядька - Toyoda Automatic Loom Works, Ltd.

У 1937 році в рамках єдиної групи була створена автомобілебудівна компанія. Тойода був її президентом в 1967-1982 роках, а в 1982-1992 роках обіймав посаду голови ради директорів.

З 1992 року він був почесним президентом компанії, а з 1999 року став її вищим радником.

Під його керівництвом була розроблена перша повністю японська легкова машина Crown. Крім того, Тойода добився історичного прориву - в 1957 році автомобілі компанії марки Toyota стали експортуватися і успішно продаватися в Америці.

Саме він вигадав унікальну систему організації виробництва в корпорації "канбан", коли комплектуючі вчасно постачаються безпосередньо в місце зборки автомобіля.

Саме при ньому компанія стала працювати за принципом "кайджен" (постійне вдосконалення), відкрила близько десяти нових заводів, розширила експорт в десятки країн, а модель Corolla стала найбільш продаваною машиною всіх часів.

Як повідомлялось, в першому півріччі цього року Toyota Motor продала більш 4,91 мільйона автомобілів і знову вийшла за цим показником на перше місце в світі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.