Завтра уряд схвалить проект угоди з ЄС - Азаров

Прем'єр-міністр Микола Азаров запропонує Кабінету Міністрів на завтрашньому засіданні схвалити проект Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Про це Азаров сказав під час зустрічі з міністром у справах Європи Міністерства закордонних справ Великобританії Девідом Лідінгтоном, повідомляє УНІАН.

"Зараз Україна готується до дуже серйозної історичної події - Вільнюського саміту Східного партнерства. Завтра ми на уряд виносимо угоду на затвердження, і тим самим починається процес проходження внутрідержавних процедур", - сказав прем'єр.

При цьому він висловив впевненість, що уряд схвалить цей проект угоди.

"Уряд розгляне проект угоди на своєму засіданні, схвалить його. Принаймні як прем'єр-міністр я пропонуватиму уряду схвалити угоду", - сказав Азаров.

Азаров наголосив, що для України підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом є великою історичною подією.

Водночас він зазначив, що після підписання Угоди про асоціацію з ЄС Україні ще необхідно буде пройти досить непростий шлях, але влада з оптимізмом дивиться на цей процес.

Як повідомлялось, Азаров нещодавно заявив, що 2014 рік стане перехідним періодом для України після підписання угоди про ЗВТ з ЄС, упродовж якого набуде чинності тільки обмежена кількість норм цієї угоди.

Як відомо, Україна і ЄС почали переговори про нову угоду в 2007 році.

30 березня 2012 року сторони парафували Угоду про асоціацію і ЗВТ.

10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС схвалила висновки щодо України, в яких висловила готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною за умови, що Київ виконає ряд необхідних умов - так званий "список Фюле".

Підписання угоди заплановано на саміті Східного партнерства у Вільнюсі наприкінці листопада цього року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.