Сьогодні уряд повинен прийняти рішення історичної ваги - Азаров

На сьогоднішньому засіданні уряд повинен прийняти рішення історичної ваги - ухвалити проект Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, включаючи всеохоплюючу зону вільної торгівлі.

Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду, повідомляє прес-служба уряду.

"Сьогодні головне питання порядку денного засідання Уряду - це розгляд проекту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, включаючи всеохоплюючі зони вільної торгівлі. Сьогодні ми повинні прийняти рішення історичної ваги", - сказав Азаров.

Він відзначив, що більше п'яти років різні склади уряду вели непрості переговори щодо євроінтеграції України, включно з встановленням вільної торгівлі з ЄС.

"Третій рік поспіль реалізується затверджений Урядом план заходів щодо використання переваг та мінімізації ризиків створення вільної торгівлі з Євросоюзом", - зазначив Азаров.

За його словами, уряд виконав колосальний обсяг законодавчої й технічної роботи, "адже положення угоди охоплюють практично всі сфери життя українського суспільства".

"І ось саме зараз наш Уряд підбиває риску під важливим етапом підготовки до асоціації з Євросоюзом і водночас відкриває новий етап кардинальних перетворень в Україні", - зазначив Азаров, додавши, що "ми робимо це свідомо, відповідально і відкрито".

Прем'єр наголосив, що проект угоди, погоджений з Брюсселем, місяць був відкритий для широкого обговорення.

"Знаємо, що одні беззастережно підтримують угоду, інші активно заперечують. Це природно, оскільки зміни, які потягне за собою асоціація з Європейським Союзом, без перебільшення доленосні для України", - зазначив прем'єр.

Разом з тим він наголосив, що Угода про асоціацію є "дорожньою картою" на шляху до тієї України, про яку мріє переважна більшість громадян: "країни з потужною соціально орієнтованою економікою, країни з безумовним верховенством права, країни з високими стандартами життя".

Як повідомлялось, вчора Азаров висловив впевненість, що уряд затвердить проект Угоди з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.