Ухвалення угоди з ЄС відкриє нові перспективи співпраці з МС - Азаров

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що ухвалення угоди з ЄС відкриє нові перспективи інтенсифікації співробітництва з країнами Митного союзу та СНД.

Про це він сказав сьогодні під час засідання уряду, повідомляє прес-служба Кабміну.

"В Угоді про асоціацію немає, і про це говорить також і офіційна заява Європейської комісії, жодних положень, які б перешкодили нашим планам розширенню співпраці з Митним союзом, країнами СНД та іншими партнерами за межами Євросоюзу", - зауважив Азаров.

За його словами, у вівторок він затвердив план-графік розгляду на засіданнях уряду угод Митного союзу, до яких могла б приєднатися Україна.

Азаров також доручив Мінекономрозвитку координувати роботу з гармонізації роботи економіки України "в умовах зони вільної торгівлі з ЄС та в умовах, які дають в Митному союзі".

Прем'єр підкреслив, що Росія не може виступати проти зближення України з ЄС, оскільки серед її пріоритетних цілей є так само "поглиблення взаємодії з Євросоюзом".

"До речі, в основних напрямах діяльності Уряду Російської Федерації на період до 2018 року говориться: "поглиблення взаємодії з Євросоюзом". На це я звертав увагу під час переговорів з керівництвом Росії", - зауважив прем'єр.

Він також зазначив, що на початку жовтня відбуде до Білорусі, де з керівництвом країни обговорить перспективи подальшої співпраці в умовах після підписання угоди з ЄС.

Як відомо, на сьогоднішньому засіданні уряд схвалив проект Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС.Коментарі

Додати коментар


камыш

всегда страны находящиеся по воле судьбы рядом будут торговать и сотрудничать ,законы рынка всегда побеждают политическую демагогию и россия вынуждена будет договорится с Украиной.

ГОЛОВНЕ на 03 березня 2021, 16:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.