Держави-члени ЄЕП хочуть єдиного економічного простору з Європою

Держави - ​​члени Єдиного економічного простору виступають за створення єдиного транзитного простору з Євросоюзом.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми хочемо запропонувати ЄС створити єдиний транзитний простір , для цього дозріли всі передумови " , - заявив міністр з питань митного співробітництва Євразійської економічної комісії Володимир Гошин.

В.Гошин пояснив, що даний проект передбачає використання єдиної митної документації при переміщенні товарів на всій території від Євросоюзу до зовнішніх кордонів Митного союзу.

"Поставки товарів будуть йти за єдиними документами на всьому просторі від Лісабона до Владивостока, сподіваюся, що через пару років нам не потрібно буде переоформляти ніякі документи при поставці товару як з Європи в нашу сторону, так і від нас до Європи, тобто він буде йти за єдиним транзитному документу" – сказав Гошин.

Він пояснив, що в першу чергу цей проект буде стосуватися перевезень автомобільним та залізничним транспортом.

У свою чергу заступник голови Державного митного комітету Білорусі Сергій Борисюк заявив, що вважає створення єдиного транзитного простору реальним проектом.

"Зараз в Росії йде процес перегляду окремих положень конвенції МДП, розглядається можливість застосування транзитної конвенції ЄС. Якщо дві процедури, дві конвенції будуть об'єднані, цей проект вдасться реалізувати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше спеціалісти прийшли до висновку, що створення Митного союзу не призвело до суттєвого зростання товарообороту в рамках Єдиного економічного простору.

Як повідомлялося раніше, незважаючи на зниження темпів зростання світової економіки товарообіг України з Російською Федерацією становив 45,5 мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 червня 2020, 4:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.