Путін знову попередив Україну про "захист свого ринку"

Президент Росії Володимир Путін знову попередив Україну, що в разі створення нею зони вільної торгівлі з ЄС Росія змушена буде захищати свій ринок.

Про це він сказав сьогодні в рамках дискусійного клубу "Валдай", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Путін відзначив, що перевагою для України в асоціації з Євросоюзом буде відкриття ринків.

"Ну так, це робить економіку більш ліберальною. Чи зможе впоратися з таким лібералізмом сама українська економіка? Я не знаю, але це не наша справа, це українські партнери самі для себе повинні визначити", - сказав він.

Разом з тим, він пояснив, в чому полягає проблема Росії при такому розвитку подій.

"Коли рівень митного захисту в Україні буде ще більше знижено, то в Україну хлинуть досить хороші за якістю і дешеві за ціною європейські товари", - сказав Путін.

За його словами, ці товари будуть з внутрішнього українського ринку видавлювати товари українського виробництва. "Куди? До нас. І ось це створює проблеми" , - заявив Путін.

Він додав, що Москва попередила Київ, що буде змушена захищати свій ринок.

"Ми заздалегідь про це прямо і чесно говоримо, щоб потім нас не дорікали, що ми комусь щось заважаємо або піддаємо сумніву суверенне право приймати рішення про союз", - сказав він.

Путін також наголосив, що якби Україна приєдналася до Митного Союзу, то це дозволило б Москві і Києву домовитися з ЄС про більш вигідні умови для торгівлі.

Крім того, російський лідер заявив, що в ході переговорного процесу про приєднання України до МС Москва запропонувала зниження цін на енергоносії та відкриття своїх ринків, від чого Україна отримала б вигоду в розмірі 9 мільярдів доларів.

Путін також додав, що Росія теж хоче підписати нову базову угоду з Євросоюзом, а також обговорює питання про підписання з ЄС угоди про зону вільної торгівлі.

Як відомо, Україна планує підписати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС в листопаді цього року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 19:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.