Виконком СНД: Росія не може виключити Україну із ЗВТ СНД

Росія не може виключити Україну із зони вільної торгівлі в рамках Співдружності Незалежних Держав.

Про це заявив директор департаменту економічного співробітництва Виконавчого комітету СНД Андрій Кушніренко перед засіданням економічної ради Співдружності в Москві, повідомляє УНІАН.

"Це абсурд і вигадка. По-перше, це виключено за положенням договору - з нього нікого виключити не можна. З цього випливає наступне - такого питання немає на порядку денному сьогодні або якогось іншого засідання", - сказав Кушніренко.

Він наголосив, що якщо якійсь країні щось не подобається, то вона сама може вийти із ЗВТ СНД, а говорити про виключення країни, яка не подобатися з якихось причин, неправильно.

Кушніренко відзначив, що більшість торгових конфліктів мають двосторонній характер і мають вирішуватися безпосередньо між цими країнами.

Однак, на його думку, введення захисних заходів в рамках ЗВТ є можливим.

"Наприклад, через два роки відбудеться насичення українського ринку якимсь європейським товаром і аналогічні українські товари почнуть шукати свою нішу і підуть до Білорусі й Росії. Якщо це завдаватиме збитків місцевим виробникам, тоді можуть бути вжиті захисні норми", - сказав він.

Як повідомлялось, сьогодні російське видання "Ізвєстія" поширило повідомлення про те, Росія може поставити питання про виключення України із зони вільної торгівлі у рамках СНД.

Вчора президент РФ Володимир Путін також заявив, що Росія буде захищати свій ринок від українських товарів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 16:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.