За часів Колеснікова "Укрзалізниця" назловживала на 600 мільйонів

Ревізії діяльності "Укрзалізниці" за період з 1 січня 2010 року по 30 вересня 2012 року виявили фінансові порушення, що призвели до збитків на суму 600 мільйонів гривень.

Про це йдеться у звіті Держфініспекції, повідомляють "Наші гроші".

Зокрема, Південною, Придніпровською та Донецькою залізницями здійснено витрати на благодійну допомогу стороннім юридичним особам понад визначені фінансовим планом обсяги на загальну суму 141,7 мільйона гривень.

Крім того, як зазначається, "Укрзалізниця" продавала фізичним особам холодильні установки дешевше від вартості металобрухту, чим завдала втрат в сумі 2,2 мільйона гривень.

Також через відсутність належного контролю за якістю ремонтно-будівельних робіт відбувалось завищення їх обсягів та вартості, внаслідок чого було витрачено 30,8 мільйона гривень.

Ще 4,1 мільйона гривень було втрачено через недостатній контроль за використанням активів, зокрема, через втрату рухомого складу, житлових будинків, обладнання тощо.

Як відомо, з 2010 по кінець 2012 року "Укрзалізницю" курував віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков, який нині є народним депутатом від Партії регіонів.

Як повідомлялось, "Укрзалізниця" попросила закласти в бюджеті 10 мільярдів гривень на закупівлю нових поїздів і електричок.

Крім того, "Укрзалізниця" заявила, що в січні-серпні цього року " отримала збиток від перевезення пасажирів у розмірі 3,858 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


веыв

надо паралельно сообщать сколько он положил в карман народных денег и что об этом думает прокуратура

ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.