16 мільярдів на метро на Троєщину влада пустить на інші цілі - депутат Київради

Київська влада хоче взяти під держгарантії кредит у 16 мільярдів гривень на будівництво метро на Троєщину, хоча насправді ніякого метро на Троєщині вона не побудує.

Про це заявила голова фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді Тетяна Меліхова, повідомила прес-служба партії.

"КМДА хоче взяти під державні гарантії кредит на суму 16 мільярдів гривень нібито для будівництва метро на Троєщину, на що держава саме під ці цілі свого часу погодилася надати держгарантії", - зазначила Меліхова.

Однак, за її словами, насправді за ці гроші планується побудувати станції метро на Подолі, Одеській площі й Райдужному масиві, а також Подільський мостовий перехід через Дніпро.

"Але як будівництво цих об'єктів допоможе троєщинцям? Адже кожен житель Троєщини знає, що Райдужний масив - це далеко не Троєщина", - наголосила Меліхова.

Вона зазначає, що відповідний проект рішення про залучення кредиту Департаментом транспортної інфраструктури КМДА не погодила профільна комісія Київради з питань транспорту.

Однак, незважаючи на це, за її словами, "проект готується до внесення в порядок денний найближчого нелегітимного засідання Київради".

"Я розумію, що влада надавала киянам багато обіцянок, коштів на виконання яких немає. Саме тому, маючи шанс отримати кошти, чиновники намагаються направити їх на ті об'єкти, строки завершення будівництв яких затягнулися через відсутність у міста коштів", - сказала Меліхова з цього приводу.

Вона додала: "Я цілком погоджуюся, що потрібно розвивати транспортну інфраструктуру по всьому Києву, але в даному випадку в Законі чітко прописано, що державні гарантії надаються лише для будівництва метро на Троєщину".

Депутат Київради закликала столичну владу "припинити свої намагання спрямувати отримані кошти на більш "зручні" для неї проекти".

Як відомо, у цьому році депутати підтримали проект закону (№1160) про внесення змін до держбюджету на 2013 рік щодо будівництва метрополітену на Троєщину.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 17:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.