З початку року на соціальні програми уряд направив 59 мільярдів

Станом на 1 вересня цього року фондами соціального страхування було виплачено на 1,834 мільярда гривень страхових виплат більше, ніж за цей же період минулого року.

Про це сказав заступник міністра соцполітики В'ячеслав Коломієць, виступаючи сьогодні у парламенті, повідомляє урядова прес-служба.

"Станом на 1 вересня цього року фондами соціального страхування було виплачено на 1,834 мільярда гривень більше страхових виплат, ніж на 1 вересня 2012 року", - сказав Коломієць.

Він відзначив, що за даними Казначейства, з початку року за платіжними дорученнями фондів соціального страхування здійснено перерахування на суму 16,707 мільярда гривень.

"У цілому з початку 2013 року на фінансування соціальних програм направлено 59,065 мільярда гривень", - зазначив Коломієць і додав, що це всі 100% від передбачених бюджетом коштів.

За його словами, повністю профінансовано соціальні видатки за програмами, за якими здійснюється соцзахист ветеранів війни, малозабезпечених осіб та інвалідів, виплати допомоги "чорнобильцям", виплата пенсій тощо.

Він нагадав, що міністр соцполітики Наталія Королевська доручила директорам виконавчих дирекцій фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування встановити жорсткий контроль за повним та своєчасним забезпеченням виплат застрахованим особам.

Додамо, що під час Години уряду сьогодні у парламенті народні депутати з фракції "Батьківщина" звернулись до Арбузова з претензією, що вже кілька місяців не виплачується допомога по безробіттю й збільшується заборгованість із зарплати у бюджетній сфері.

На що Арбузов відповів, що в бюджетній сфері немає заборгованості, а заборгованість на підприємствах державної та іншої власності скоротилася на 13%.

"Щодо соціальної допомоги, то ми не маємо тривалих якихось заборгованостей. Ми все закриваємо вчасно", - зазначив Арбузов.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 травня 2020, 7:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.