Україна може освоїти 500 мільярдів доларів інвестиції - Президент

Україна може освоїти 500 мільярдів доларів інвестиції, вважає президент Віктор Янукович.

Таку думку він висловив в ході виступу на 10-й Ялтинській щорічній зустрічі, повідомляє УНІАН.

"Інвестиційна ємність України, ми її вважали в різні часи по різному, але я пам'ятаю останню цифру - ми її вважаємо близько 500 мільярдів доларів", - сказав президент.

Янукович вважає, що у країни є привабливі проекти для інвестицій у всіх сферах, а тому українська сторона відкрита для переговорів щодо вкладення інвестицій, їх гарантування і повернення.

Президент наголосив, що найближчим часом в Україні буде прийнято законодавчу базу щодо поліпшення умов ведення бізнесу та захисту інвестицій.

Адже відомо, що інвестиційна привабливість України на сьогодні серйозно впала. За оцінками експертів, приплив прямих іноземних інвестицій в Україну в цьому році не перевищить 5 мільярдів доларів, тоді як в минулому році цей показник був 6 мільярдів.

"Сьогодні ті можливості, які є в Україні по залученню інвестицій, вони є більш привабливі, ніж у розвинутих країнах світу. Але є сьогодні такий недолік - нам не вистачає законодавчої бази, над якою ми працюємо щодо ведення бізнесу і захисту інвестицій. Ця база буде прийнята найближчим часом", - сказав з цього приводу Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.