"Торгова війна" з Росією остаточно завершилася?

Федеральна митна служба Росії пропускає українські товари в звичайному режимі, без додаткових перевірок.

Про це сказав Урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами - учасниками СНД, ЄврАзЕС та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян журналістам у Москві, повідомляє УНІАН.

"Вони (російська сторона) сказали, що вони перейшли в штатний режим. Тобто сьогодні митниця пропускає наші товари без додаткового огляду , як і було до 14 серпня", - сказав він.

За словами Мунтіяна , українська сторона працює над питанням , щоб такі випадки більше не повторювалися, так як це призводить до збитків.

"Я вчора сказав ( російській стороні на переговорах), що для нас це була НС" , - підкреслив Урядовий уповноважений.

Як повідомлялося, 14 серпня Федерація роботодавців України заявила, що Митна служба Росії включила до переліку "ризикових" всіх без винятку українських імпортерів , що фактично на невизначений час заблокувало поставки товарів з України.

У російському кабінеті міністрів відзначили, що рішення на рівні уряду Росії щодо регулювання імпорту українських товарів не приймалися.

Прем'єр України Микола Азаров заявляв , що певні проблеми в торгову співпрацю з Росією є, і вони, ймовірно, пов'язані з освітою і структуризацією Митного союзу.

18 серпня радник Президента Росії Сергій Глазьєв заявив, що ускладнення митного оформлення вантажів на російсько - українському кордоні є разовою акцією, але в разі підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом митне адміністрування може бути посилено.

Київ розраховує підписати цю угоду на листопадовому саміті у Вільнюсі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 15:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.