Машинобудування дає щороку більше 10% ВВП - Азаров

Протягом останніх років машинобудування є одним із лідерів інноваційної діяльності у економіці України, об'єднуючи при цьому понад 20% працівників вітчизняної промисловості й даючи щороку більше 10% ВВП.

Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров, вітаючи з Днем машинобудівника працівників галузі, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Машинобудування завжди було і залишається однією з найбільш важливих і перспективних галузей промисловості України", - зазначив прем'єр.

При цьому він додав, що "впровадження інноваційних ідей та рішень навіть у кризові часи для держави дало змогу машинобудівним підприємствам підтримувати високий рівень якості продукції та продуктивності праці".

"Ваші професіоналізм та наполегливість забезпечують підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції, зміцнення позицій України на світових ринках", - відзначив Азаров.

Як повідомлялось раніше, в серпні промвиробництво в Україні впало на більш ніж 5%. Експерти не в останню чергу пов'язують це з проблемами в машинобудуванні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 листопада 2020, 5:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.