Лікарню в "Артеку" за 94 мільйони реконструюють будівельники Януковича

Міжнародний дитячий центр "Артек" 13 вересня за результатами тендеру уклав угоду з фірмою "28 управління начальника робіт" на реконструкцію лікувального корпусу за 94,38 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

До кінця вересня 2014 року коштом держбюджету корпус мають повністю реконструювати: всі три надземні поверхи і стіни в підземній частині розберуть і зведуть нову будівлю.

Як пише видання, в лікувальному корпусі буде три відділення - приймальне, поліклінічне й палатне; а також діагностичнп лабораторія. Лікарня буде розрахована на 150 відвідувань на день і 54 ліжко-місць.

Як зазначається, роботи з реконструкції "Артеку" почались у 2012 році, після того як президент Віктор Янукович побував на фестивалі "Дитяча "Нова Хвиля-2012", який там проходив.

Після візиту Януковича "Артек" провів тендери на будівельні роботи в дитячому центрі на загальну суму 193,94 мільйона гривень.

Кошти, зокрема, були виділені на капремонт стадіону, адмінбудівлю та реконструкцію і благоустрій території табору "Лазурний".

За даними видання, усі підряди, крім адмінкорпусу, отримало "28 управління начальника робіт" Міноборони.

"За останні два роки армійське "28 управління начальника робіт" отримало підрядів на 625,70 мільйона гривень, з них більше половини - 380,97 мільйона гривень - на ремонт президентських дач у Форосі та Масандрі", - пише видання.

Єдиним конкурентом армійців на тендері було ТОВ "УНР ПІБ" Андрія Бондарця та Володимира Простітова.

Ця компанія за даними видання була генпідрядником розбудови президентської резиденції "Синьогора", на яку з серпня 2011 року фірма отримала 157,13 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.