Угорський прем'єр хоче націоналізувати сім енергетичних компаній

Угорщина веде переговори щодо націоналізації шести або семи енергетичних компаній, намагаючись знизити ціни на енергоносії та відновити економіку.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Віктор Орбан, повідомляє "Українська енергетика" з посиланням на Reuters.

"Я поки не можу розкрити цю інформацію, але ми знаходимося в процесі постійних переговорів щодо повернення у державну власність щонайменше 6-7 дуже серйозних компаній галузі (комунальної енергетики), які були раніше приватизовані", - сказав він.

Прем'єр Угорщини додав, що якщо його уряд буде переобрано, то система комунальних енергокомпаній в країні може стати "власністю громад" протягом наступних 1-2 років.

Орбан також заявив, що його уряд займеться питанням вартості енергоресурсів для споживачів у промисловості та сільському господарстві.

За його словами, угорці платять надто багато за енергію в порівнянні з тим, скільки заробляють, і навів приклад США, де - за його словами - ціни приблизно утричі нижчі за європейські.

Як відомо, з 1 квітня 2013 року Україна імпортує газ з Угорщини за угодою з угорським оператором газотранспортної системи FGSZ LTD.

Як повідомлялось, "сланцева революція" у США спричинили значний підйом економіки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 1:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.