Якщо Україна укладе договір з ЄС, привілеїв Києву більше не буде - Медведєв

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що якщо буде укладено асоційований договір України з ЄС, то особливий партнерський режим України з Росією закінчиться.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Нехай продають свою продукцію в Європу, нехай спробують продати", - заявив він.

Він підкреслив, що на двох стільцях, як хоче українське керівництво, "сидіти не вийде".

Медведєв відзначив, що у разі якщо відбудеться асоціація України з Європейським Союзом, то керівництво цієї країни "не повинно обманювати людей".

"Не потрібно ображатися і на наслідки, а вони будуть. Хороші і якісні товари з Європи прийдуть на ринок України, а звідти будуть прагнути і до нас. І ми будемо використовувати всі можливості, які надаються і які ми повинні використовувати в рамках СОТ, щодо європейських і українських товарів", - підкреслив він.

Медведєв відзначив, що прагнення до асоційованого членства в Євросоюзі - це суверенне рішення України. При цьому українське керівництво говорить про те, що вони будуть прагнути і до зміцнення відносин з Митним союзом, але тільки там, де це не суперечить договору про асоціацію, заявив прем'єр РФ.

"Нарешті вони прямо про це сказали, але це означає, що у України немає жодних шансів для розвитку відносин з Митним союзом", - додав він.

Медведєв заявив, що це серйозний вибір українського керівництва і "вони повинні гранично відверто і серйозно сказати про те, що вони будуть в Європі, наприклад, знаходитися як на рівні Греції, Кіпру, але в Митному союзі їх не буде, не потрібно обманювати людей, на двох стільцях сидіти не вдасться", - сказав він.

Як повідомлялось, Микола Азаров впевнений, що Україна зможе після підписання угодипроасоціаціюз ЄС співпрацювати з країнами Митного союзу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 21:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.