Apple перевершив сподівання аналітиків

За перші вихідні продажів було реалізовано 9 мільйонів нових моделей iPhone 5S і , на цих новинах акції компанії Apple подорожчали на 6% в ході попередніх торгів у Нью-Йорку.

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на заяву компанії Apple Inc.

Аналітики, опитані агентством, очікували продажів на рівні 6-7,75 мільйона одиниць. Для порівняння: продаж iPhone 5 в минулому році за перші вихідні після старту становили 5 мільйонів одиниць.

Після представлення нових моделей котирування компанії Apple знизились, оскільки аналітики визнали ціну на бюджетну модель смартфона занадто високою для ринків, що розвиваються, зокрема Китаю, де продажі вперше стартували одночасно з США.

Також компанія дала прогноз на виручку за підсумками четвертого кварталу на рівні 34-37 мільярдів доларів. Аналітики, опитані Bloomberg, очікують, що цей показник становитиме 36,11 мільярда доларів.

Як повідомлялось, нові смартфони iPhone і iPhone 5S 5C почали надходити в п'ятницю в роздрібний продаж в одинадцяти країнах, зокрема в Австралії, США, Великобританії, Німеччині, Канаді, Китаї, Франції, Японії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 22:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.