АМКУ виставив "Луганському енергетичному об'єднанню" штраф на 100 мільйонів

Адміністративною колегією Антимонопольного комітету України накладено штраф на ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє УНН, посилаючись на прес-службу АМКУ.

Згідно з повідомленням прес-служби ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” включило до Договорів на передачу електричної енергії місцевими електромережами умови, не передбачені Примірним договором на передачу, затвердженим НКРЕ, та нормативними актами у сфері енергетики, що регулюють відносини з передачі електричної енергії.

Як встановила колегія, такі дії ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" призводять до необхідності витрачання постачальниками електричної енергії за нерегульованим тарифом додаткових необґрунтованих витрат, пов’язаних з отриманням послуги з передачі електричної енергії місцевими електричними мережами, та, як наслідок, до погіршення умов отримання такими постачальниками зазначеної послуги.

Як зазначається в повідомленні, такі дії ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку передачі електричної енергії місцевими електромережами та були визнані зловживанням монопольним становищем на цьому ринку.

Як повідомлялось, Господарський суд Луганської області порушив справу про банкрутство ВАТ "Луганськобленерго".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 7:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.