З початку року українські підприємства отримали понад 70 мільярдів збитків

Чистий збиток великих і середніх підприємств України за січень - червень 2013 становив 5,781 мільярда гривень, проти прибутку в 3,207 мільярда гривень за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє "ЛігаБізнесІнформ", посилаючись на Державну службу статистики.

Відомство вказує, що даний показник не враховує результат діяльності банків і бюджетних установ. Також за видом економічної діяльності "Сільське господарство, мисливство, лісове господарство" дані наведено без урахування рослинництва, тваринництва та змішаного сільського господарства, які відслідковуються тільки в річній звітності.

Основний обсяг збитку в першому півріччі отримали підприємства , які займаються фінансовою та страховою діяльністю – 6,85 мільярда гривень, підприємства сфери оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів - 3,375 мільярда гривень, операцій з нерухомим майном - 0,781 мільярда гривень.

Основну суму прибутку за підсумками січня - червня 2013 отримали промислові підприємства - 3,411 мільярда гривень, сфери інформації та комунікації - . 2,628 мільярда гривень, підприємства сфери транспорту, складського господарства, поштового і кур'єрської діяльності - 1,642 мільярда гривень.

У цілому, як повідомляє Держстат, із збитком січень-червень 2013 завершили 43% великих і середніх підприємств країни, при цьому сума збитку становила 73,7 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 20:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.