Проїзд у київському метро після нового року обійдеться в 5 гривень?

Про це пише газета "Вєсті".

Згідно з рішенням столичної влади, переданим в уряд, у столиці хочуть запровадити два типи квитків - на кількість поїздок і на певний період часу.

Найдешевша поїздка коштуватиме 1,7 гривень.

" ... Вводяться два види квитків - на кількість поїздок і на певний період часу, від одного дня до року. Мінімальна вартість поїздки становитиме 1,67 гривень. Одним квитком можна буде користуватися у всіх видах транспорту, окрім маршруток", - пише газета.

Квитки будуть зроблені у вигляді пластикових карт з чіпом, який реагує на турнікети в метро і валідатори - спеціальні пристрої для зчитування інформації.

Придбати квитки можна буде на зупинках, а в переходах і метро з'являться спеціальні термінали, де можна буде купити або поповнити карти.

Згідно з повідомленням, можна буде придбати разовий проїзний квиток, дійсний на 75 хвилин, крім того, будуть проїзні квитки на 10, 20,30 ... 100 поїздок в будь-якому муніципальному транспорті, які можна використовувати протягом 365 днів, і квиток на один день.

Як відомо , вартість проїзду в громадському транспорті знаходиться в компетенції місцевої влади - у столиці - Київради.

Як повідомлялось, у київському метрополітені можуть занижувати показники відвідуваності з метою створення тіньового грошового обороту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, 1:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.