Україна посіла 48 місце серед 52 країн світу за рівнем доходів

Україна посіла 48 місце в рейтингу 52 країн світу за рівнем доходів населення Global Wealth Report, піднявшись за рік на одну сходинку.

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на оприлюднений сьогодні, 24 вересня, звіт страхової компанії Allianz SE, яка складає рейтинг.

За даними компанії країною з найвищим обсягом чистих фінансових активів на душу населення в 2012 році стала Швейцарія. Середній обсяг фінансових активів у Швейцарії становить близько 141,89 тисяч євро в перерахунку на людину.

На другому місці знаходяться США, де на кожного американця припадає в середньому 100,71 тисяч євро.

Третій рядок займає Японія з 83,61 тисяч євро на людину. У першу десятку також увійшли Бельгія, Нідерланди, Канада, Сінгапур, Тайвань, Великобританія та Австралія.

Що ж до України, то середній обсяг фінансових активів (депозити, акції тощо) на одного українця в 2012 році становив 1303 євро. За цим показником країна увійшла до числа країн з низьким рівнем добробуту.

Україні вдалося випередити всього чотири країни - Аргентину (1200 євро), Індію (747 євро), Індонезію (695 євро) і Казахстан (630 євро).

Як зазначається в звіті, "зростання активів в Україні за минулий рік можна назвати упевненим - чисті фінансові активи зросли на 13,3%, що ставить Україну практично на верхівку рейтингу в регіоні".

В компанії зазначають, що довгостроковий аналіз демонструє розвиток активів в Україні в ще кращому світлі: за останні п'ять років чисті фінансові активи на душу населення виросли більш, ніж у п'ять разів.

"Таким темпом зростання не може похвалитися жодна інша країна Східної Європи, за винятком хіба що Росії", - кажуть у компанії.

Загалом, з 2000 року Україна піднялася у цьому світовому рейтингу на чотири позиції.

Росія зайняла в рейтингу 44-е місце з фінансовими активами в розмірі 1,71 тисячі євро в перерахунку на одну особу.

У цілому, за даними Allianz, сукупний розмір фінансових активів у світі збільшився торік на 8,1%, що стало максимальним приростом за останні шість років.

Показник збільшувався в середньому на 4,6% в рік в період з 2001 по 2012 рік.

Основним чинником зростання індикатора в минулому році компанія називає позитивну динаміку ринку акцій.

"Активи, вкладені в акції, збільшилися на 10,4%, внаслідок чого сукупна вартість всіх фінансових активів у світі досягла нового рекорду в 111 трильйонів євро", - йдеться в повідомленні.

При цьому, добробут країн Східної Європи за даними Allianz на 40% перевищив докризовий максимум 2007 року, тоді як багаті країни Америки і Європи тільки вийшли на докризовий рівень.

Як відзначає компанія, довгостроковий аналіз підтверджує роль Східної Європи в якості найбільш швидкозростаючого регіону в світі.

У своєму звіті Allianz розподіляє населення всіх країн на три класи за рівнем добробуту. Середній клас включає громадян, вартість активів яких становить від 4,9 до 29,2 тисяч євро, під ним - населення з низьким рівнем доходів, над ним - населення з високим рівнем доходів.Коментарі

Додати коментар


zhid

Dva kazapa vedut staiu ovez s tremia baranami vo glave v evropu -zirk

guest

Якщо дивитись по рівню утилізаційного податку, то Україна по заробітках має бути на першому місці та випареджати найближчу країну разів у пять.

.юзик

Брехню не печатайте!Согласно данным Всемирного Банка Россия на 59 месте доходом 12700 Украина на 120 месте с доходом 3500$.Какая то вшивая конторка пыль пускает-льстят,заманивают в Гейропу!

Тимошенко

Нет слов для выражения .Донецкие со своим Хряком и со своей Стоматологической семейкой обокрали украинцев ниже плинтуса . Зарплата у людей -символическая .Пенсия копеечная (ждут когда пенсионеры подохнут от недоедания) . Цены на Лекарства при их воровских откатах- космические .Везде поборы и корупция .Население катострофически уменьшаеться .А миллионеры-бандиты увеличиваються и увеличиваються .Мы стали беднее чем даже в Гондурасе .

Дмитро

Всем ясно, что средний показатель вырос не за счет простых людей.

прафесийный пакращувач

пакращення прафесианалав в действии, но виноваты папередники

юрій

Може Европа допоможе нам підняти економіку, але там менше крадуть.

киев

не надо пистеть!!! хряк межигорский имеет 48 место из 54 по уровню дохода...

ИЗЯ ЧЕРНОВИЦКИЙ

ДАЖЕ ПАПУАСЫ ЖИВУТ ЛУЧШЕ.ЭТО ПОТОМУ ЧТО У НИХ НЕТ ПРОФФФЕСОРА!

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.