Україна і Білорусь створять спільне підприємство

Україна та Білорусь створять транснаціональну корпорацію із виробництва складної сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

Відповідна домовленість була досягнута під час зустрічі прем'єр-міністрів України Миколи Азарова та Республіки Білорусь Михайла Мясниковича в Астані.

При цьому Микола Азаров пообіцяв, що під час його офіційного візиту до Білорусі він включить до складу української делегації промисловців і фінансистів, які б могли взяти участь у цьому проекті.

"В України із закордонними країнами існує близько 20-ти угод щодо зони вільної торгівлі, і жодна із них не викликає сумнівів і заперечень. Так само необхідно сприймати зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Це абсолютно не знижує рівень митного захисту. Ми його будемо знижувати упродовж досить тривалого періоду", - сказав Микола Азаров.

У свою чергу прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович зазначив: "Я не хотів би, щоб в оцінках ЗВТ з ЄС звучали огульні судження. Необхідно бути прагматичними і обговорювати конкретні товарні позиції та вплив нової тарифної ситуації на режими торгівлі”.

Білорусь, Казахстан та інші країни СНД проявляють інтерес до можливого укладання угоди про ЗВТ між Україною та ЄС.

Це пов'язано з тим, що їхній бізнес хоче використовувати переваги, які такий режим буде давати, оскільки виробництво, яке буде організовано в Україні, і відповідно товари, які будуть вироблені, матимуть змогу безмитно потрапляти на європейський ринок.

Як повідомлялось, митний союз завдяки відсутності прикордонного контролю між державами - учасниками став "ідеальною системою" для переказу коштів в офшори.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 12:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.