Харківські хлібопекарі інвестують півмільярда у виробництво під Києвом

Харківська фірма "Кулиничі" - великий виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні - планує вкласти близько 500 мільйонів гривень на будівництво млино-елеваторного комплексу у Київській області.

Про це сказав гендиректор компанії Вадим Погребняк, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Комплекс буде у Васильківському районі. Все ще на стадії розробки. Будівництво розраховане на 2-3 роки", - сказав Погребняк.

За його словами, потужність комплексу з переробки пшениці становитиме 300 тонн на добу, жита - 50 тонн на добу.

Крім того, Погребняк повідомив про плани з розширення мережі власних магазинів до 500 торгових точок у Києві та Київській області.

При цьому він уточнив, що "Кулиничі" будуть дотримуватися цінової політики на хліб, прописаної в укладеному в липні меморандумі з Мінагропродом.

Як відомо, "Кулиничі" у жовтні 2012 року запустили в Київській області хлібозавод потужністю 250 тонн продукції на добу, загальна сума інвестицій в проект становила 45 мільйонів доларів.

На початку липня в присутності прем'єр-міністра Миколи Азарова було підписано меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики, органами виконавчої влади Київської, Полтавської, Харківської областей та Києва, а також виробниками хліба і торговими мережами.

Документ, зокрема, передбачає, що Мінагропрод забезпечить формування державного інтервенційного фонду, переробку зерна і реалізацію борошна хлібопекарським підприємствам для виробництва хліба та хлібобулочних виробів, які користуються найбільшим попитом.Коментарі

Додати коментар


Обыватель

Отличная новость.... А дальше будет как в Харьковской области. Умрут все местные хлебозаводы, которые выпускают качественный хлеб,из-за дешевизны кулиничевского хлеба. Их за бесценок выкупят владельцы кулиничей и они станут перевалочной базой для перегрузки кулиничевского хлеба, который совсем не того качества, как рассказывают. Поедьте в Харьков и убедитесь.В харькове пока один завод у них конкурент - салтовский хлебокомбинат, который выпускает классический хлеб без добавок. Смерть киевских заводов, которая уже произошла - это цветочки!

гриць

вХаркові живутьпопки-підмоскалики

ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 3:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.