Посол Нідерландів: загроза напливу європейських товарів в Росію - це забобони

Посол Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер вважає, що підписання Україною угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС не призведе до напливу європейських товарів на російський ринок.

Про це він сказав в дискусійному клубі "Експертна думка" у Чернігові, повідомляє "Укрінформ".

"У цій угоді немає нічого такого, що могло б зашкодити відносинам України з іншими державами. І я вважаю, що в Росії немає ніяких причин для введення якихось обмежень на імпорт з України", - зазначив дипломат.

Думку про те, що після підписання Україною угоди про асоціацію європейські товари якимось чином потраплятимуть до Росії, посол назвав "забобоном".

Він сказав, що такого просто не може бути, адже діючий в Євросоюзі закон про країну походження товару не дозволяє на продукції європейського виробництва змінювати маркування та інформацію про виробника.

Як повідомлялось, вчора прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що не виключає застосування захисних заходів до товарів з України після підписання нею угоди про асоціацію з ЄС.

Російський прем'єр додав, що в торговельних відносинах з Росією в України настануть "не найпростіші часи".

А директор Департаменту розвитку інтеграції Євразійської економічної комісії Віктор Спаський заявив вчора, що після початку функціонування ЗВТ між Україною і ЄС всі українські товари перевірятимуться на кордоні Митного союзу.Коментарі

Додати коментар


малорос

россияне в своем большенстве неспособны покупать качественные но дорогие товары европы

ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 21:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.