Опалювальний сезон в столиці розпочнеться 30 вересня

Столична влада прийняла рішення розпочати опалювальний сезон вже з 30 вересня.

Відповідне розпорядження підписав глава КМДА Олександр Попов, повідомляє "Урядовий портал".

Як зазначається, рішення прийнято у зв’язку з тим, що "за прогнозами "Гідрометцентру" в період з 27 вересня до 1 жовтня середньодобова температура у столиці не підніматиметься вище 8 градусів за Цельсієм".

Планується, що у понеділок, 30 вересня, керівники теплопостачальних підприємств подадуть тепло в приміщення пологових будинків, лікувальних установ, дошкільних закладів та навчальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей.

В КМДА пояснили, що подача теплопостачання відбуватиметься в три етапи.

"Спочатку ми подамо тепло до дитячих садочків, начальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей та лікувальних установ", - зазначається в повідомленні.

Потім відбудеться подача тепла до всіх загальноосвітніх навчальних закладів за заявками їх керівників.

"Після цього увімкнуть опалення і в житлових будинках, адміністративних будівлях установ та організацій (також за заявками їх керівників)", - зазначають в КМДА.

Раніше повідомлялось, що "Нафтогаз" заявив про загрози зриву опалювального сезону через значні борги теплопостачальних компаній перед ним за газ.

В зв’язку з цим уряд зобов'язав місцеві органи влади "забезпечити дотримання граничних обсягів споживання природного газу суб'єктами господарювання, що виробляють теплову енергію для населення".

Також уряд доручив НАК "Нафтогаз України" негайно обмежити постачання газу до технологічного мінімуму підприємствам теплової енергетики, які мають заборгованості за спожитий газ.

Також повідомлялось, що Київ заборгував "Київенерго" за надані послуги 2,8 мільярда гривень.

Як відомо, традиційно опалювальний сезон розпочинається кожного року 15 жовтня.Коментарі

Додати коментар


Гость

Сомневаюсь что отопление нормально подключат всему городу до декабря. По улице Котельникова, Пертрицкого, Верховинная на Святошино - нет горячей воды уже 4ре месяца. Сначала были испытания, потом порывы трассы и на десерт нам объявили что так как "Киевенерго" должен НАК "Навтогаз" большие суммы то нам следует покупать бойлеры, ибо котельная опечатана и запустить ее не могут. Такая ситуация по всему городу. Тут ГВП не могут включить... о каком отоплении идет речь?

ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 17:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.