Порошенко пояснив, чому піде міністром до Януковича

Бізнесмен Петро Порошенко прийняв пропозицію очолити Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Про це він написав у своїй сторінці в Facebook.

"Рішення, яке я мав прийняти, ймовірно, приймаються кілька разів у житті і даються нелегко. Приємною несподіванкою стала така кількість небайдужих до мене людей як серед друзів по "Фейсбуку", так і серед журналістів, експертів та політиків", - каже Порошенко.

За його словами, рішення бізнесмен приймав, "поставивши на одну чашу терезів особисті політичні амбіції, а на іншу – ситуацію в економіці".

Як зазначає Порошенко, він очолює міністерство "в інтересах країни, а не окремих політичних партій", щоб "реалізовувати зрозумілу професійну антикризову політику з мінімізації економічних загроз".

"Ми з вами знаємо, і соціологічні дослідження це підтверджують - ситуація в економіці важка. Сьогодні вперше на моїй пам’яті 65% українців незадоволені розвитком ситуації в державі, і більше 50% переконані в тому, що треба робити зміни", - зуважив він.

Бізнесмен також наголосив, що перед тим як прийняти пропозицію президента він виклав йому свої пропозиції.

Зокрема, серед них зазначається такі: "європейські цінності та стандарти мають стати засадничими якостями економічної політики України", "демократичні пріоритети розвитку повинні бути головними у державній політиці", "прозорість економічної політики". "прозора, спрощена і зрозуміла система державних закупівель.

Окрім цього, Порошенко каже, що прагнутиме "відкритої публікації статистичних показників економічного розвитку", "свободи підприємницької діяльності", "підтримки національного виробника", "захисту бізнесу від силового тиску", "спрощення системи реєстрації прав власності".

Раніше повідомлося, які конкретні плани збирається втілити в життя Порошенко на посаді міністра.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 9:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.