Порошенко перетворить Мінекономіки на "міністерство витрат"?

Виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко вважає, що за Петра Порошенко Мінекономрозвитку зможе впливати на процеси.

Таку думку він висловив в коментарі "Главкому".

"Швидше за все, при Порошенкові міністерство постараються перетворити на "міністерства витрат". Тобто, "міністерством доходів" буде Мінфін, а витратами займатиметься Порошенко", - сказав експерт.

Він додав, що Порошенко, виходячи зі свого бачення, намагатиметься виписати стратегічні аспекти, а потім переконати інших членів Кабміну і прем'єра, що це правильний шлях руху.

"Після цього будуть спроби отримати під ці програми гроші від "міністерства витрат". Чи спрацює така схема - говорити рано. Треба дотримуватися європейської практики і почекати 100 днів, щоб робити конкретні висновки", - сказав Устенко.

Він зазначив, що економічний блок колосально важливий. На думку експерта, ідеальний формат для ефективної роботи той, який був до останніх кадрових ротацій.

"Наприклад, Клюєв був міністром і першим віце-прем'єром - тоді були важелі для впровадження економічної політики командою, яка перебуває при владі", - сказав Устенко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.