Підстав для проведення секвестру немає - Радник НБУ

Керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький, заявляє, що наразі немає ніяких підстав для проведення секвестру бюджету 2013 року.

Про це повідомляє УНН.

"Наразі підстав для секвестру бюджету немає", - сказав Литвицький.

За його словами, ті, хто сьогодні говорять про можливий секвестр бюджету, не розуміють, які політичні наслідки він несе.

"Деякі, підштовхуючи секвестр забувають, що коли в них була така ж ситуація з дефіцитом не 3-5%, як зараз, а 15%, вони про секвестр не говорили", - сказав він.

Литвицький зауважив, що важливо не те, який дефіцит бюджету, а як його профінансують.

"Адже дефіцити бюджетів у Європі були великі і проблема в тому, які були залучені джерела фінансування. Що ти продаси, якщо це приватизація, чи скоротиш видатки, які доходи ти мобілізуєш? Податки ж зараз не можна міняти", - сказав Литвицький.

Він також нагадав, що за підсумками 9 місяців уряд планує переглянути макроекономічні показники бюджету-2013.

Як писала "Реальна економіка", хоча крок з урізання витрат державної скарбниці здавався просто неминучим, оскільки її наповнення виконується надзвичайно погано, уряд раптово заявив, що перегляду бюджетних витрат у бік скорочення не буде.Коментарі

Додати коментар


Гриша

Как же наполнения бюджета идёт слабо, если мы так много продали за сентябрь сельхозпродукции? По моему, для паники не может быть и места. Сейчас в бюджет поступает достаточно средств.

Ніканор

Я навіть здогадуюсь, хто просуває ідеї секвестру бюджету – однопартійці парламентського Кролика, великий Боксер, який в державній політиці нічого не тямить та зомбі-нацики під керівницвом рагуля Тягнибока. Вони на все готові, аби тільки привернути до себе увагу. Хіба вони не розуміють, що, зробивши так, вони можуть призвести до затримок зарплат і соціальних виплат.

ГОЛОВНЕ на 28 лютого 2021, 17:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.