VS Energy має намір відсудити у Жеваго 40% Полтавського ГЗК

Президент компанії VS Energy Михайло Спектор повідомив, що його компанія хоче повернути у Жеваго 40,19% частки Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК).

Про це він сказав в інтерв'ю виданню Forbes.

"Ми хочемо відновити статус-кво станом на 2003 рік, коли наші компанії володіли 40,19% акцій Полтавського ГЗК", - сказав Спектор.

Він додав, що з цього приводу його компанії знаходяться у судах уже з 2005 року. "Але думаємо, нам вдасться повернути право власності", - сказав він.

Бізнесмен додав, що перший раунд судової тяганини закінчено і договори про купівлю-продаж частки визнано недійсними.

"Зараз йде другий процес про визнання недійсними емісії, зборів акціонерів, які приймали рішення про збільшення капіталу", - пояснив підприємець.

Він також розповів, що з 2006 року його компанія володіє часткою у 25% у феросплавному холдингу Віктора Пінчука та Ігоря Коломойського.

"Нас запросили, нам актив сподобався, в тому числі з економічної точки зору, ми підписали опціон, яким скористалися в 2007 році", - сказав Спектор, додавши, що частка Пінчука становить теж 25%, а у Коломойського решта 50%.

Бізнесмен не став коментувати, чи готовий він продати свою частку в цьому бізнесі, зазначивши, що "кожен бізнес в певний момент повинен бути проданий".

Він також не став коментувати суперечку в лондонському суді між Пінчуком і Коломойським за Криворізький залізорудний комбінат.

Як повідомлялось, консолідована виручка компаній VS Energy за 2012 рік становила близько 2 мільярдів доларів.

Як відомо, президент VS Energy International Ukraine Михайло Спектор займає 15-у сходинку у рейтингу найкращих CEO за версією Forbes, а його концерн входить до топ-40 найбільших компаній України.

VS Energy International Ukraine об'єднує шість напрямків діяльності - енергетичний і готельний бізнес, фінансовий і промисловий напрямок, металургія та нерухомість.

Як відомо, ВАТ Полтавський ГЗК (м.Комсомольськ) - це найбільший український експортер залізорудних окатишів у Європу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 23:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.