Незабаром ІТ-університети відкриються в інших великих містах

Невдовзі потужні освітні IT-центри на подобі відкритого в Києві BIONIC University будуть засновані в інших великих містах України.

Про це сказав під час офіційного відкриття в Києві BIONIC University голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

"Упевнений, що подібні інноваційні навчальні центри найближчим часом з’являться в інших містах України, які мають сильні традиції підготовки ІТ-спеціалістів - у Харкові, Донецьку, Львові, Дніпропетровську", - сказав Семиноженко.

Свою впевненість урядовець пояснив тим, що подібні плани містяться в програмі Кабінету Міністрів щодо розвитку галузі.

"Саме в цих містах, згідно з планами уряду, будуть створені так звані "технополіси", обов'язковою складовою яких є учбові заклади, подібні BIONIC University", - зазначив Семиноженко.

За словами голови Держінформнауки, свого часу таким шляхом пішли країни, яким вдалося здійснити значний стрибок в розвитку ІТ-індустрії.

"Їхній рецепт успіху - ставка на "точки зростання" економіки, створення передових освітніх центрів, венчурне фінансування та цілеспрямована державна підтримка", - сказав Семиноженко.

На його думку, в України немає іншої альтернативи, як рухатись по цьому ж шляху.

"Зміцнити власні позиції у сучасному світі можливо лише за рахунок якісного зростання", - резюмував Семиноженко, й додав - "відкриття BIONIC University доводить, що ми на правильному шляху".

В той же час, в рамках відкриття, в якому взяли участь також глава Держінвестпроекту Владислав Каськів та віце-прем'єр Костянтин Грищенко, відбулась їх зустріч з представниками провідних компаній ІТ-сфери, які стали партнерами відкритого університету.

Зокрема, в зустрічі взяли участь представники таких компаній, як Singularity University Labs, EMC, Intel, Cisco, Hewlett-Packard, Bosch, Apple, Infopulse Ukraine тощо.

В рамках зустрічі представники українського уряду висловили переконання в необхідності підвищення якості освіти в сфері ІТ та гармонізації освітнього процесу з потребами ІТ-бізнесу.

Як відомо, BIONIC University - освітня ініціатива українського інноваційного парку BIONIC Hill.

Місія BIONIC University - сформувати еліту професіоналів для IT-бізнесу в Україні, а також забезпечити зменшення відтоку талановитих спеціалістів за кордон.

Сам проект BIONIC Hill є складовою Національного проекту "Технополіс", який реалізовується Держінвестпроектом.

Він передбачає створення комфортного комплексу для розвитку ІТ-сфери в Святошинському районі Києва за концепцією "Працюй - Вчися - Живи - Відпочивай".

У парку будуть працювати провідні українські та міжнародні компанії, ключовими спеціалізаціями яких є IT, біотехнології та енергозбереження.

Загальна територія, на якій реалізовуватиметься комплекс, становить 147 гектарів. Тут буде збудовано близько 900 тисяч квадратних метрів будівель та споруд.

Інфраструктура проекту включає сучасні науково-дослідні і бізнес-центри, лабораторії і наукоємне виробництво. Завершення будівництва заплановано на 2020 рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 20:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.