У США призупинилась діяльність ряду федеральних установ

Оскільки Сенат і Палата представників Конгресу США до кінця дня понеділка так і не змогли прийняти тимчасовий бюджет, це призвело до першого з 1996 року призупинення діяльності ряду федеральних установ країни.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

У ніч на вівторок Білий дім дав офіційну вказівку федеральним відомствам почати реалізацію планів щодо скорочення діяльності.

Федеральні агентства будуть змушені відправити у відпустки більше 800 тисяч службовців з 2,9 мільйона, згорнувши значну частину діяльності. Незачепленими виявляться лише служби, пов'язані з обороною і національною безпекою, управлінням повітряним рухом, поштою, правоохоронною діяльністю, прогнозами погоди.

Американська економіка буде нести втрати через невиплату зарплат службовцям на суму приблизно в 1 мільярд доларів на тиждень, пише CNN.

При ще більш тривалій перерві ВВП втратить ще більше, так як все більш сильними будуть негативні наслідки для споживчого попиту, зайнятості і т.д.

У 1995-1996 роках, під час попередньої аналогічної кризи, кожен день залишалися необробленими 20-30 тисяч запитів на візи, що призвело до скорочення числа туристів.

Бізнес зіткнувся з неможливістю отримання деяких видів ліцензій, дозволів і т.д.

Як відомо, 1 жовтня в США почався новий фінансовий рік, однак розколотий між двома партіями Конгрес так і не зміг прийняти повномасштабний бюджет. Спроба прийняти тимчасовий бюджет також поки провалилася.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 20:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.