Обсяги прямих іноземних інвестицій в Україну продовжують скорочовутись

Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в серпні у порівнянні з липнем знизився на 73,1% - до 320 мільйонів доларів.

Про це йдеться в звіті Національного банку України.

Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в серпні становив 320 мільйонів доларів і майже весь обсяг надходжень був направлений в реальний сектор.

"На відміну від двох попередніх місяців сальдо за кредитами та облігаціями було позитивним - 413 мільйонів доларів, обсяги нових залучень за кредитами та облігаціями перевищували рівень поточних виплат як в реальному так і в банківському секторі: чисті залучення реального сектору становили 424 мільйони доларів, банківського сектора - 132 мільйони доларів ", - йдеться в повідомленні Нацбанку.

Всього за 8 місяців обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну становив 2,513 мільярда доларів проти 4,283 за відповідний період 2012 року (-41,4%).

Як писала "Реальна економіка", значення іноземних інвестицій сьогодні для України важко переоцінити. Зменшення доходів бюджету та зростаючий дефіцит штовхає нашу країну під борговий прес, що може паралізувати національну економіку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.