В США підрахували збитки від простою державних органів

Через припинення роботи державних установ ВВП США кожні добу буде втрачати 300 мільйонів доларів.

Про це пише "Лєнта.ру" з посиланням на дані компанії IHS Inc.

У таку суму втрати оцінюються на початковому етапі призупинення роботи. Згодом негативний ефект простою буде ускладнюватись, оскільки державні витрати, які розподіляють органи управління, зачіпають всі сфери бізнесу.

Пауза у розподілі цих грошей спровокує наростаючий дефіцит державних коштів в економіці, а це, у свою чергу, загрожує підірвати довіру інвесторів до США.

За прогнозом IHS, ВВП США в цьому році має зрости на 2,2 відсотка. У компанії підрахували, що тижнева призупинення роботи держустанов знизить очікуване зростання економіки на 0,2 відсотка.

Якщо діяльність органів управління не буде відновлена ​​через три тижні, зростання ВВП втратить 0,9-1,4 %.

Влада США розпорядилися припинити діяльність держустанов 30 вересня пізно ввечері по Вашингтону. Це перша міра подібного роду за останні 17 років. Адміністрації президента довелося піти на такий крок, оскільки законодавцям не вдалося домовитися про прийняття законопроекту, в якому прописується фінансування органів управління.

Білому дому не вдалося вчасно провести проект через Конгрес, оскільки Палата представників перебуває під контролем опозиційної Республіканської партії і блокує що не влаштовує її документ.

Як відомо, 1 жовтня в США почався новий фінансовий рік, однак розколотий між двома партіями Конгрес так і не зміг прийняти повномасштабний бюджет. Спроба прийняти тимчасовий бюджет також поки провалилася.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 21:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.