Україна запропонувала Японії долучитись до реалізації національних проектів

Кабмін запропонував Японії взяти участь у реалізації національних проектів, зокрема, "LNG-термінал", "Енергія природи", "Індустріальні парки", а також у виготовленні літака АН-225 "Мрія".

Про це йшлося сьогодні в ході п'ятого засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією при Мінекономрозвитку, повідомляє "Урядовий портал".

Як зазначається, сторони обговорили актуальні питання двосторонніх економічних відносин.

Серед них - активізація двосторонньої торгівлі та інвестицій, співробітництво у сфері розвідки та видобутку природних копалин, а також в сфері відновлювальної енергії тощо.

"Одними з найактуальніших напрямів розвитку українсько-японської співпраці є модернізація енергетичної інфраструктури України, підприємств гірничо-металургійного і хімічного комплексу, розвиток транспортної інфраструктури", - наголосив на зустрічі міністр Ігор Прасолов.

Крім пропозиції участі в реалізації декількох національних проектів, українська сторона також презентувала японцям досягнення у літакобудуванні.

Зокрема, Японії були запропоновані послуги транспортних перевезень надважких та великогабаритних вантажів і можливість спільної участі в аерокосмічній програмі "Повітряний старт".

А крім того, японським компаніям було запропоновано взяти участь у виробництві та впровадженні в експлуатацію ще одного екземпляру найбільшого у світі вантажного літака АН-225 "Мрія".

В свою чергу японська делегація поцікавилась заходами, які впроваджує український уряд для покращення бізнес-клімату в Україні.

"Нас цікавлять заходи, які вживає Україна для залучення інвесторів, а також стратегія розвитку співпраці з іноземними інвесторами, в тому числі й пільги", - сказав голова Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу "Кейданрен" Мотоюкі Ока.

Японська сторона виявила зацікавленість у розширенні експортних поставок сировинних матеріалів (залізорудної сировини, феросплавів та кольорових металів) з України, а також у продовженні співпраці між компаніями, що працюють в нафтогазовій, хімічній, енергетичній та автомобілебудівній галузях.

Як відомо, підкомітет Японської федерації бізнесу "Кейданрен" з розвитку співпраці з Україною було створено у жовтні 1994 року за ініціативи понад 30 японських корпорацій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 16:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.