Акціонери хочуть відсторонити Гейтса від управління Microsoft - ЗМІ

Кілька впливових інвесторів корпорації Microsoft вимагають відставки Білла Гейтса з посади голови ради директорів компанії.

Про це повідомляють "РіаНовості" з посиланням на агентство Reuters.

За даними агентства, три з 20 найбільших вкладників Microsoft лобіюють дане рішення в раді директорів.

На думку цих інвесторів, які в сукупності володіють 5% акцій компанії, Гейтс, перебуваючи на своїй посаді, перешкоджає Microsoft приймати нові стратегії розвитку.

Також вони вважають, що відхід Гейтса надасть наступнику Стіва Балмера, який нещодавно оголосив про відставку з посади генерального директора компанії, більше повноважень для здійснення необхідних змін в Microsoft.

Крім цього, інвестори вважають, що повноваження Гейтса, який володіє 4,5% акцій компанії і є найбільшим приватним акціонером, непропорційні його частці в компанії.

Як відзначає агентство, представники Microsoft відмовилися коментувати цю інформацію.

Крім того, агентство наголошує, що поки ніщо не віщує, що рада директорів готова прийняти рішення про відсторонення Гейтса з посади.

В даний час компанія зайнята пошуками наступника Балмера. Як зазначається, ЗМІ повідомляють, що найбільш імовірним кандидатом на посаду генерального директора є голова компанії Ford Алан Мулаллі.

Як відомо, Білл Гейтс - американський підприємець і філантроп, один з творців Microsoft. Визнавався найбагатшою людиною планети за версією журналу Forbes в 1996-2007 роках, а також в 2009 і 2013 роках.

Раніше повідомлялось, що Microsoft купляє мобільний підрозділ у фінської Nokia за 5,44 мільярда євро.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.