"Глобус" на столичному Майдані взяв під контроль колишній директор?

Торговий центр "Глобус" на столичному Майдані взяла під контроль Олена Морріс за допомогою рішення суду, який визнав її директором компанії.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Як зазначає видання, вчора пані Морріс провела прес-конференцію в "Глобусі", в ході якої розкритикувала власників ТЦ за нібито неналежне фінансування.

"У 2007 році я була прийнята на роботу на посаду директора з розвитку торгового центру "Глобус". Пізніше на одному із зібрань компанії її уповноважений представник Ян Черч повідомив присутнім , що я буду керувати ТЦ", - заявила вона журналістам.

Морріс додала, що ті функції, які повинен був виконувати директор Святослав Ільченко, протягом п'яти років фактично виконувала вона.

Видання зазначає, що дійсними власниками "Глобусу" є ТОВ "Делайт", "Делайт Плюс" і "Делайт Сіті", які на 100 % належать London&Regional Properties (L&RP).

"Глобус" дістався британцям в 2007 році після викупу у підприємців Олександра Меламуда і Олександра Лойфенфельда за 200 мільйонів доларів.

Як зазначається, що підставою для утримання контролю над ТЦ "Глобус" Морріс називає рішення Солом'янського районного суду Києва від 16 вересня, який поновив її на посаді директора компанії ТОВ "ЛР Глобус".

Однак, компанія подала апеляцію на це рішення суду першої інстанції. А в той же час гендиректор L&RP Ленард Себастіан заявив, що в ніч на 22 вересня "Глобус" був захоплений одним з колишніх співробітників центру.

На підставі цього звернення інвесторів "Глобуса" прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом спроби рейдерського захоплення ТЦ.

Як йдеться, Морріс заявила, що готова до діалогу з власниками "Глобуса".

"Будівля буде експлуатуватися на користь власників, ніякого рейдерського захоплення немає", - сказав з цього приводу її адвокат Анатолій Башловка.

Однак, у L&RP заявляють, що не бачать сенсу виходити на зв'язок з Оленою Морріс, оскільки вважають її рейдером.

"Ми вестиме діалог в законодавчій площині. А як інакше?" - зазначив Святослав Ільченко. Він додав, що найближчим часом компанія проведе прес-конференцію, на якій представить інформацію щодо заяв пані Морріс.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 21:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.