Україна і ЄС домовились про попереднє застосування Угоди про асоціацію

Представники Кабміну та Єврокомісії спільно напрацюють план, виконання якого дозволить попереднє застосування Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україно та ЄС.

Про це стало відомо за результатами сьогоднішньої зустрічі прем'єра Миколи Азарова з членом Єврокомісії з питань торгівлі Карелом де Гухтом, повідомляє урядова пре-служба.

Українську групу експертів для напрацювання плану прем'єр доручив зібрати віце-прем'єру Юрію Бойку та Міністру економічного розвитку Ігорю Прасолову.

Як зазначається, пропозицію започаткувати постійну експертну групу високого рівня вніс під час зустрічі Єврокомісар.

"Вважаю за необхідне розробити поетапний план узгодження ряду важливих для подальшої співпраці питань. Для цього дуже важливо, щоб наші команди сіли і разом подумали над шляхом вирішення таких питань. Це буде позитивним сигналом для Євросоюзу", - заявив Гухт.

Він зазначив, що це створить сприятливі умови, щоб приступити до попереднього застосування Угоди про асоціацію і створення всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС.

Прем'єр-міністр України підтримав таку пропозицію: "Ми готові до обговорення важливих для обох сторін питань".

Азаров також висловив сподівання, що переговори будуть вестися на принципах дотримання компромісів.

Як відомо, Україна планує в листопаді підписати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС. Уряд схвалив проект цієї угоди на своєму засіданні 18 вересня.

Як повідомлялось, експерт Інституту світової економіки Петерсона у Вашингтоні Андерс Аслунд вважає, що після підписання Угоди з ЄС на Україну очікує економічний підйом, який свого часу пережила Польща.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 7:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.