Співробітництво з ЄС - це шлях з двостороннім рухом - Азаров

Поглиблене співробітництво з об’єднаною Європою - це шлях з двостороннім рухом, тобто обидві сторони повинні йти на зустріч одна одній.

Таку думку висловив прем'єр міністр Микола Азаров, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду, повідомляє прес-служба КМУ.

"Україна повинна вирішувати питання, які турбують наших партнерів, але і Євросоюз повинен робити кроки, які усувають, я б сказав, дискомфорт для української зовнішньої торгівлі", - сказав прем'єр.

Азаров також зазначив, що перспективи роботи українських компаній на європейському ринку - це питання найближчого часу.

"Ми взялися за адаптацію нашої економіки до умов цього ринку. І робити це треба досить швидко: не можна згаяти переваг, які надає Україні перехідний період", - підкреслив Азаров.

Прем'єр також наголосив на результатах зустрічі з Єврокомісаром з питань торгівлі де Гюхтом, підкресливши, що тимчасове застосування більшості положень Угоди почнеться буквально після її підписання і схвалення Європейською Радою.

"Я поставив перед комісаром де Гюхтом питання про надання фінансової і технічної допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію, перш за все, на запровадження в Україні стандартів і технічних регламентів, які діють у Європейському Союзі", - зауважив Азаров.

Він додав, що також поставив питання перед представником ЄС про сприяння інвестиціям в українську економіку, про доступ до європейських програм і агенцій з розвитку, а також "про сприяння системному промоушену українських товарів у країнах Євросоюзу".

Азаров зазначив, що також обговорив з де Гюхтом перспективи вільного доступу України до державних закупівель у країнах ЄС.

"Все це спрямоване на те, щоб створити українським виробникам найкращі можливості для відкриття європейського ринку. В свою чергу Україна створює рівні можливості для роботи у нас компаній з країн ЄС", - підсумував премєр.

Як повідомлялось, сьогодні прем’єр провів зустріч членом Єврокомісії з питань торгівлі Карелом де Гухтом, на якій домовились про умови попереднього застосування угоди про асоціацію.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 21:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.