Ставицький пропонує ввести щоденні аукціони з експорту електроенергії

Україна має намір спростити доступ до участі в торгах з продажу транскордонних потужностей для експорту електроенергії і ввести щодобові аукціони.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, Кабінет міністрів пропонує внести відповідні зміни до закону "Про електроенергетику" в частині умов доступу до міждержавних мереж для експорту електроенергії.

"Розроблений законопроект передбачає проведення, в тому числі, і цілодобових аукціонів. Раніше передбачалися аукціони річні та щомісячні, а ми пропонуємо навіть щоденні", - додав він.

За словами міністра, прийняття відповідних змін пов'язане з необхідністю приведення українського законодавства до норм Європейського Союзу та договору про Енергетичну хартію в частині лібералізації енергоринку та вільного доступу до торгів з експорту електроенергії.

Як повідомлялось, до кінця 2016 року компанія EIG Engineering планує збудувати в Україні дві теплові електростанції на твердому біопаливі загальною потужністю 40 МВт.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 17:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.