Daimler виступив проти автомобільних мит Митного союзу

Автомобільний концерн Daimler і його російська "дочка" - "Мерседес-Бенц рус", поскаржилися в Євразійську економічну комісію на антидемпінгові мита щодо легких комерційних автомобілів.

Про це пише "Лєнта.ру".

За його словами представника "Мерседес- Бенц рус" Андрія Родіонова, скарга була відправлена ​​25 вересня, а офіційної відповіді на неї в концерні чекають протягом 60 днів.

Мита поширюються на імпорт легкі комерційні автомобілі з Німеччини, Туреччини та Італії. Вони були введені державами Митного союзу - Росією, Казахстаном і Білорусією - у червні 2013 року. Найбільшою мірою мита торкнулися німецький автомобільний імпорт , збори з якого були збільшені з 10 до майже 40 відсотків.

У червні 2013 року введення мит на автомобілі такого класу намагався оскаржити Volkswagen. У німецькому концерні стверджували, що при розробці методології зборів були допущені помилки. У середині серпня ЄЕК відхилила запит німецької компанії.

Як відомо, автомобільний ринок йде на спад, зниження продажів спостерігається практично на всіх найбільших ринках світу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 21:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.