Україна експортувала до Грузії сільгосппродукції на 175 мільйонів

За 8 місяців Україна наростила поставки сільгосппродукції до Грузії на 22%.

Про це повідомляється на офіційному сайті Мінагропроду.

"Грузія залишається для України стратегічним партнером у торгівлі сільгосппродукцією. І щороку ця динаміка зростає. Так, за 8 місяців 2013 Україна експортувала до Грузії продукції АПК на 175 мільйонів доларів. Це на 22% більше, ніж минулого року", - підкреслив заступник міністра аграрної політики і продовольства Валерій Давиденко.

Заступник міністра зазначив, що цей показник можна значно збільшити. Для цього Україна запропонувала грузинській стороні розширити інвестиційне партнерство в аграрному секторі. Крім того, Україна планує збільшити поставки вітчизняної харчової продукції, зернових і продукції тваринництва до Грузії.

У свою чергу, грузинська сторона висунула пропозицію зменшити перепони при поставці цитрусових в Україну. Учасники зустрічі домовилися прискорити підписання необхідних фітосанітарних договорів.

"Таке активне співробітництво з Україною в аграрному секторі дуже важливо для Грузії. Адже Україна залишається для Грузії одним з основних партнерів і постачальників продовольства. Тому ми маємо намір максимально сприяти розвитку двостороннього співробітництва", - підкреслив міністр сільського господарства Грузії Шалва Піпія.

.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.