Столиця залишиться без тепла через борги?

Більше 7 тисяч столичних споживачів, в тому числі житлові будинки та об'єкти соціальної сфери, можуть залишитися без опалення і гарячого водопостачання через зниження "Київтрансгазом" тиску газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу компанії "Київенерго".

"У четвер, 3 жовтня, о 14:00 управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" за дорученням НАК "Нафтогаз України" знизило тиск газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на даний момент на поточну роботу ТЕЦ зниження тиску газу не вплинуло й обидві станції продовжують працювати.

"Однак у зв'язку з очікуваним зниженням температури і похолоданням необхідні параметри теплоносія в майбутньому не будуть витримуватися. Внаслідок цього без гарячого водопостачання та теплопостачання залишиться більше 7 тисяч споживачів", - зазначають у компанії.

Тиск газу знижено, оскільки "Київенерго" заборгувало "Нафтогазу" 2,1 мільярда гривень за спожитий газ.

Однак, у компанії заборгованість пояснюють боргами бюджету з компенсації різниці в тарифах на рівні 1,588 мільярда гривень, а також боргами споживачів за тепло- і електроенергію перед "Київенерго" в 2,263 мільярда гривень.

Як відомо, ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 обслуговують споживачів Деснянського, Оболонського, Печерського, Голосіївського, Шевченківського та частини Дарницького районів столиці.

Як повідомляється, станом на ранок 3 жовтня "Київенерго" підключило до опалення лише 17,6% житлових будинків, 93% дитсадків, 48% шкіл, 82% лікувальних установ столиці.

Відомо, що "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

Основним власником компанії є ДТЕК Рината Ахметова (володіє 72,33% акцій "Київенерго").

Раніше повідомлялось, що борги населення України з оплати житлово-комунальних послуг у серпні становили 10,947 мільярда гривень.

Також повідомлялось, що в квартири споживачів не доходить майже половина оплаченого тепла.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, :02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.