Мін'юст обіцяє сьогодні відновити роботу всіх реєстрів

До кінця четверга, 3 жовтня, вдалось на 100% відновити роботу Державної виконавчої служби України та на 95% - Державної реєстраційної служби України.

Про це повідомила прес-служба Мін'юсту за інформацією державного підприємства "Інформаційний центр", яке підпорядковане Міністерству юстиції.

Крім того, на 20.00 годину четверга на 72% було відновлено доступ до реєстрів державних нотаріусів та на 65% - приватних нотаріусів. Також на 44% відновлено роботу РАЦСів.

"Роботи з відновлення діяльності державних та єдиних реєстрів Міністерства юстиції України тривають", - зазначають в Мін'юсті й додають, що "проблему планується врегулювати в першій половині дня 4 жовтня".

Як відомо, ще раніше Мін'юст заявив про відновлення роботи реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів, Єдиного реєстру довіреностей, Єдиного реєстру виконавчих проваджень та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Як повідомлялось, з вівторка, 1 жовтня, припинився доступ до 18 реєстрів, які є у віданні "Інформаційного центру" Мін'юсту.

Вчора, 3 жовтня з цього приводу свою заяву зробив колектив підприємства, звинувативши нове керівництво в співучасті в рейдерському захопленні реєстрів.

За словами заступника генерального директора ДП "Інформаційний центр" Вадима Хоруженка, маючи такі дані, "нечисті на руку люди" можуть їх легко використати у своїх цілях.

Разом з тим міністр юстиції Олена Лукаш заявила вчора, що державні реєстри "не постраждали і є неушкодженими", оскільки жодні сторонні особи не мали до них доступу.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 20:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.