Кабмін закупив килими поза конкурсом, щоб "відтінок співпадав"

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів 25 вересня уклав угоду з "Ральф-10" на закупівлю килимових доріжок за 195 тисяч гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Як зазначається, було замовлено два види синтетичних килимових доріжок - шириною 1,7 метра та 1,15 метра. Ціна за квадратний метр однакова - 190 гривень.

Однак, закупівля коштовних килимків держкоштом відбулась за неконкурентною процедурою "в одного учасника". В уряді це пояснили потребою в уніфікації.

"У цієї ж фірми уряд замовляв килими й минулого року, дизайн був розроблений постачальником, відтак, "зміна підприємства призведе до того, що доріжка буде іншого відтінку кольору", - зауважили в уряді.

Як повідомляє видання, минулої осені у фірми було замовлено килимових виробів на 400 тисяч гривень.

"Тоді фірма також отримала підряд поза конкурсом, бо на відкриті торги двічі окрім "Ральфа" ніхто не подавався", - пише видання.

За даними видання фірму "Ральф-10"(Київ) заснувала й очолює Яна Челмодієва з Запоріжжя. Окрім килимів для Кабміну фірма інших тендерів не вигравала.

Раніше повідомлялось, що господарсько-фінансовий департамент Кабміну придбав 20 віконних блоків за 374 тисяч гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 11:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.