Заборгованість із зарплати зменшилася ще на 53 мільйони - Королевська

За вересень заборгованість із зарплати зменшилася на 53,3 мільйона гривень або на 5,4%.

Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська на зустрічі з журналістами, повідомляє прес-служба міністерства.

"Останні півроку маємо позитивну тенденцію скорочення заборгованості із заробітної плати. За вересень борги зменшилися на 53,3 мільйона гривень або на 5,4%", - сказала Королевська.

За її словами, з березня борги із зарплат скоротилися на 172,8 мільйона гривень.

Королевська також підкреслила, що зменшилася кількість підприємств, які мали заборгованість із зарплати - у порівнянні з початком року - на 514 підприємств або більш, ніж на чверть.

Також за її словами з початку року погашено заборгованість із зарплати, яка була допущена в минулих роках у сумі 242 мільйонів гривень.

Королевська також зазначила, що за 9 місяців цього року всі види державної допомоги ("дитячі" виплати, виплати малозабезпеченим, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства) профінансовано у повному обсязі.

"З початку року на ці цілі було спрямовано понад 29 мільярдів гривень - на 5 мільярдів гривень більше, ніж за аналогічний період 2012 року", - сказала Королевська.

Також, за її словами, повністю профінансовано пенсії, включно з вереснем. Всього з початку року на пенсії було виплачено 186,9 мільярда гривень, що на 14,7 мільярда гривень більше, ніж за перші 9 місяців минулого року.

Королевська також додала, що власні доходи Пенсійного фонду за 9 місяців цього року становили 122,3 мільярда гривень, що на 7,2 мільярда гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше повідомлялось, що за даними віце-прем'єра Сергія Арбузова з березня по серпень заборгованість із зарплати зменшилася майже на 143 мільйони гривень або на 13%.Коментарі

Додати коментар


саша

Останнім часом економічна ситуація в країні стабілізувалась і поступово виходить на вищий рівень (гривня незмінна вже більше року, валюти в країну надходить більше, ніж виходить з неї, інвестиції в АПК і сланцевий газ). Як результат, виплачують заборгованості бо зарплатням.

ГОЛОВНЕ на 06 липня 2020, 6:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.