Армія продовжує переплачувати за техніку бізнес-партнеру Порошенка

Міністерство оборони 20 вересня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ "Укравтозапчастина" на постачання господарської техніки на 1,86 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Зокрема, для військової частини в селі Городок Житомирської області придбано дев'ять деревоподрібнюючих машин ПЛ-160 по 52,2 тисячі гривень, 21 мотоблок Росич-6Р по 7,8 тисячі гривень та 11 косарок-кущорізів ЕМ-1,3-01 по 112 тисяч гривень.

Видання зазначає, що на тендери подавали заявки і інші компанії. Зокрема, миколаївське ТОВ "Техноторг-Дон" пропонувало кущорізи по 93 тисячі гривень.

"Однак дешевшу заявку було відхилено через формальні претензії", - пише видання.

Єдиним допущеним до торгів конкурентом було ТОВ "Фотон-Україна", засноване колишнім головою Служби автодоріг у Київській області Валерієм Сєрим.

За даними видання, саме з цією фірмою "Укравтозапчастина" цього року розіграла усі виграні тендери від Міністерства оборони на 4 мільйони гривень.

Видання зазначає, що компанія "Укравтозапчастина" раніше належала холдингу "Укрпромінвест" народного депутата Петра Порошенка.

Зараз у фірмі стверджують, що її власником є Олег Зімін, який є давнім бізнес-партнером Порошенка.

З 2008 року було опубліковано дані про підряди "Укравтозапчастини" на 457 мільйонів гривень, з яких 386 мільйонів гривень припало на період з 2010 року, коли президентом став Віктор Янукович.

Раніше повідомлялось, що Міністерство оборони придбало в фірми "Укравтозапчастина" танкові акумуляторніх батареї вдвічі дорожче, ніж на ринку на 1,28 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


вася

Я так понимаю наша армия будет воевать газонокосилками и дереводробилками а изините забыл кусторезами, да прогресс на лицо.

ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 7:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.